پرش به محتوا

خدمات تولید محتوا

زرکیا دارای تجربه گسترده ای در زمینه محتوای فارسی در حدود یک دهه است. در طول این دهه، این شرکت یک مدل منحصر به فرد در خدمات محتوای دیجیتال اعم از فارسی و بین المللی و تخصص برجسته در فناوری های محتوا متناسب با هر پلتفرم و هر هدف ایجاد کرده است. علاوه بر این، دانش عمیق فرهنگ محلی در کشور ایران یکی از مهمترین ارکان کار در این شرکت است، زیرا از این دانش برای ساخت محتوای محلی مناسب برای شرکت ها و موسسات منطقه ای و بین المللی نشات می گیرد. زرکیا خدمات بازاریابی، سرگرمی، فناوری، محتوای پزشکی و دیجیتال و همچنین سفر، فروشگاهی و محتوای سفارشی را ارائه می دهد.

تولید انواع محتوا در حوزه های مختلف

اخبار و مقالات روزنامه ها

شرکت  زرکیا  دارای تجربه ای طولانی است که نزدیک به یک دهه تجربه در زمینه محتوای  عمومی به زبان فارسی، عربی و انگلیسی را شامل می شود، زیرا خدمات نوشتن اخبار مطبوعات را با سرعت، قابل اعتماد و علاقه مداوم به بافت محلی و فرهنگ محلی در ایران و استان های مختلف ارائه می دهد.

محتوای رسانه

زرکیا خدماتی برای نوشتن مقالات رسانه ای، مقالات نظری، وبلاگ ها، محتوای وب سایت، محتوای شبکه های اجتماعی، مصاحبه های رسانه ای، پیام های خبری، اخبار عکس و سایر انواع محتوای رسانه ای ارائه می دهد.

محتوای بصری

خدمات ایجاد محتوای بصری، مانند اینفوگرافیک (ایستا و متحرک). این سرویس شامل فرآیند تحقیق و ایجاد محتوای نوشتاری و سپس تبدیل آن به محتوای بصری است که منجر به تولید نهایی آماده انتشار می شود.

تولید ویدئو

این نوع محتوا شامل واحد تولید فیلم مجهز به جدیدترین دوربین ها، عکاسی و تجهیزات تولید می باشد. این واحد شامل بسیاری از متخصصان با استعداد و با تجربه در تولید ویدئو و فیلم های انیمیشن می باشد. خدمات ما شامل طوفان فکری است

محتوای بازاریابی

خدمات تولید محتوای بازاریابی دیجیتال و چاپی را ارائه می دهد تا به شما کمک کند در زمان مناسب و از طریق بستر مناسب به مخاطبان مناسب دست یابید. این سرویس شامل تحقیق و مقایسه با رقبای اصلی، نگارش و تصحیح محتوا و طراحی محصول نهایی می باشد.

کتاب ها

این محتوا یک سرویس تألیف کتاب پروکسی را ارائه می‌کند که شامل فرآیند جستجو، مقایسه، طوفان فکری، توسعه طرح محتوا، نوشتن، طراحی و چاپ، علاوه بر طراحی کتاب به صورت دیجیتال (EPub) است. این خدمات شامل رشته های مختلف می باشد.

کتاب های دیجیتال

خدمات ما شامل تبدیل کتاب به فرم دیجیتال و برنامه نویسی برای خواندن کتاب های دیجیتال در پلتفرم های اندروید و iOS می باشد.

مجلات و نشریات

زرکیا خدمات جامعی را برای مجلات دیجیتال و چاپی از جمله ویرایش، انتشار دیجیتال، ویرایش عکس، چاپ، توزیع و مدیریت ارتباط با شرکت های روابط عمومی ارائه می دهد. این سرویس همچنین شامل مدیریت وب سایت ها و انتشار در پلتفرم های رسانه های اجتماعی است.

محتوای فنی

تیم محتوای فنی  زرکیا در نوشتن کتابچه راهنمای محصول، مشخصات فنی، سوالات متداول، مطالب آموزشی فنی و غیره تخصص دارد.

محتوای آموزشی

تیم تخصصی ما از مربیان خبره برای تبدیل دانش و تجربیات مشتریان به محتوای آموزشی مدرن و تعاملی بر اساس آخرین متدولوژی های آموزشی تلاش می کند. این خدمات شامل تدوین و ویرایش برنامه های درسی و توسعه، هماهنگی و چاپ مواد آموزشی می باشد

مطالب پزشکی و بهداشتی

تیم زرکیا خدمات تخصصی نگارش پزشکی، پوشش کنفرانس‌ها و کارگاه‌های آموزشی پزشکی، نوشتن خلاصه‌های پزشکی، دستورالعمل‌ها، کتابچه‌های راهنمای دارویی، انتشارات شرکت‌های دارویی، نتایج تحقیقات پزشکی و موارد دیگر را ارائه می‌کند.

زبان های ارائه شده توسط زرکیا

زبان‌هایی که ما به آن‌ها کار می‌کنیم عبارتند از عربی، انگلیسی، روسی،  فارسی، ترکی، فرانسوی، آلمانی، اسپانیایی و غیره. البته تخصص ما غیر از زبان فارسی در زبان انگلیسی است

چرا ما

آیا به دنبال یک سرویس محتوای حرفه ای برای وب سایت شرکت خود هستید؟ ما این کار را برای شما انجام می دهیم

 

ما بهترین تیم از نویسندگان خبره را داریم که مطمئن می شوند پیام خود را با نوشتن عملی متقاعد کننده به مخاطبان خود منتقل می کنید. قدرت ما از حرفه ای بودن ما ناشی می شود که کار ما را برای رسیدن به هدفی که می خواهیم آسان و روشن می کند.

خدمات برجسته مشتری

خدمات مشتری به صورت شبانه روزی انجام می شود تا درخواست ها و سوالات شما را دریافت  و به آنها پاسخ دهیم.

ارائه خدمات یکپارچه

ما یک تیم متخصص در کلیه خدمات نوشتن محتوا، متخصص در نوشتن محتوای دیجیتال و  نوشتن محتوای رسانه های اجتماعی داریم.

ارائه راهکارهای مدرن

ما با ارائه راه حل های مدرن و پیگیری آخرین تحولات در دنیای نوشتن محتوای بازاریابی و در عین حال ارائه پیشنهادهایی برای رشد کسب و کار شما در همه زمینه ها متمایز هستیم.

پیگیری بعد از انجام کار

یک تیم خدمات مشتری یکپارچه پس از دریافت محتوا با شما در تماس است تا اطمینان حاصل شود که از کیفیت محتوا راضی هستید.

چرا ما بهترین شرکت تولید محتوا هستیم؟

دلایلی که چرا ما بهترین شرکت تولید محتوا هستیم

ما با مشتریان خود برای ارائه نتایج شگفت انگیز با بهترین قیمت ها همکاری می کنیم. نویسندگان محتوا، محتوای موثری را برای استفاده در سایت و کانال بازاریابی شما ارائه می دهند.

ما معتقدیم که نوشتن محتوا به کیفیت بالا بستگی دارد نه فقط کمیت محتوا. ما به شما اطمینان می دهیم که بهترین سرویس محتوا نویسی را دریافت خواهید کرد.

این چیزی است که ما را به بهترین شرکت در زمینه تولید محتوا تبدیل می کند