توسعه کسب و کار شما با به سپهر زرکیا

یکی از عواملی که امروزه به موفقیت کسب و کار ها کمک می کند، ورود به عرصه دیجیتال مارکتینگ است، یکی از مهمترین رئوس و پایه های دیجیتال مارکتینگ ایجاد وب سایت برای کسب و کارها می باشد. طراحی سایت ، و فعالیت مستمر در این بستر موفقیت پروژه شما را تا درصد زیادی تضمین می کند. چرا که امروزه اغلب افراد از اینترنت و تلفن های همراه جهت جستجو کالا و خدمات استفاده می کنند.

الزامات اولیه طراحی سایت
برای این که بتوانیم یک سایت بسازیم،نیازمند چه ابزارهایی هستیم؟
هاست
لازم است یک میزبانی برای وب سایت خود تهیه کنید. وب‌سایت‌ها به منظور قرار دادن تمام داده‌های سایت، فراهم کردن فضای کافی برای داده‌ها و فایل‌ها، نیاز دارند .
دامین
نامی برای سایت که متناسب با فعالیت آن و بیان کننده نوع کسب و کار باشد، انتخاب کنید. دامین را می توان از شرکت های ارائه دهنده این خدمات خریداری کنید
طراحی مناسب
هنگام طراحی وب سایت یا پروژه شرکت خود، باید یک شرکت طراحی سایت مناسب و با تجربه را انتخاب کنید که به سمت پیشرفت، توسعه مستمر و انعطاف پذیری در اجرای استراتژی های تحول دیجیتالی پیش می رود که به شما در انتخاب طراحی سایت مناسب کمک کند.
طراحی سایت حرفه ای به چه شکل میباشد؟
طراحی خارجی یا فرانت اند
هرچه طراحی خارجی یا فرانت اند سایت شما جذاب تر باشد، می توانید بازدیدکنندگان بیشتری را به آن جذب کنید و در نتیجه موفقیت بیشتر را تضمین کنید.
طراحی داخلی یا بک اند
اگر سایت شما از داخل (بک اند) به درستی پیکربندی شده باشد، تضمین می شود که در جستجوهای گوگل پیشرو باشید، به عنوان: هر چه عناصر موفقیت یک سایت بیشتر باشد و شرایط نامزدی گوگل (الزامات سئو) برای آن در نتایج جستجوی کاربران تکمیل شود، سایت شما موفق تر و محبوب تر خواهد بود.
پیگیری مستمر سایت
پیگیری مستمر سایت، موفقیت مستمر آن را تضمین می کند، اگرچه راه رسیدن به قله دشوار است. با این حال، حفظ موقعیت خود در بالا دشوارتر است.

مزایای طراحی سایت در شرکت زرکیا چیست؟

ما درک می کنیم که مشتریان هنگام طراحی وب سایت خود به دنبال چه چیزی هستند، بنابراین ما همیشه خدماتی را که ارائه می دهیم، به ویژه طراحی وب، را در ادامه همکاری توسعه می دهیم.
درباره به سپهر زرکیا

زرکیا یکی از شرکت های پیشرو در زمینه طراحی وب است که با هزاران مشتری کار کرده و بهترین تکنیک های طراحی سایت برنامه نویسی، هاست و کلیه خدمات دیجیتال مارکتینگ مورد نیاز را ارائه می کند.

زرکیا متکی به یک تیم برجسته است که برای کمک به مشتری در رسیدن به اهداف مورد نظر خود تلاش می کند.

طراحی سایت ما متمایز است و استفاده از آن آسان است و می تواند توسعه یابد و هر گونه خدمات جدیدی را در آینده پشتیبانی می کند کنید
چرا زرکیا را انتخاب کنیم؟
هسته اولیه زرکیا زمانی شکل گرفت که اعضا تیم پروژه های برنامه نویسی از شرکت های معتبر داخل و خارج از ایران را انجام می دادند، ایده ای که در ذهن زرکیا شکل گرفت این بود که با توجه به اینکه برخی از پروژه ها از سایر کشور ها هستند، برنامه نویس ها در کشورهای مختلف به طور همزمان ولی در ساعات کاری متفاوت روی پروژه های مختلف کار کنند تا تیم برنامه نویسان ۲۴ ساعته روی پروژه ها کار کنند.
مراحل طراحی سایت چیست؟
با شرکت تماس بگیرید و خدمات طراحی وب سایت خود را انتخاب کنید
ما ایده های زیادی مشابه ایده های شما ارائه می دهیم
طراحی سایت را بر اساس انتخاب خود و با ایده پیشنهادی اتخاذ کنید
نوع طراحی سایت خود را انتخاب کنید، و تعیین کنید چه نوع سایتی را از نظر گرافیکی، برنامه نویسی، هزینه و … می‌خواهید
ما شروع به برنامه نویسی، توسعه، کد نویسی و طراحی سایت با کیفیت بالا می کنیم، جایی که آن را تست می کنیم و از کارکرد کامل آن اطمینان حاصل می کنیم.
پس از تایید، سایت را به شما تحویل می دهیم و روش مناسب استفاده از آن را به شما معرفی می کنیم.
هدایایی که شرکت زرکیا هنگام ایجاد یک وب سایت ارائه می دهد

هاست بهینه و کاملا ایمن با کمترین هزینه تمدید

هاست ۲۰ برابر سریعتر از هاست معمولی است

ایمیل های رسمی شرکت و اعضای آن

کنترل پنل فارسی ساده و آسان

چرا زرکیا را برای طراحی وب انتخاب کنید؟

نه به این دلیل که ما یکی از بهترین شرکت های طراحی وب هستیم یا نه به دلیل ویژگی ها و هدایایی که در طراحی سایت ارائه می دهیم. بلکه به خاطر پشتیبانی های مستمر، تضمین موفقیت و از همه مهمتر در نظر گرفتن هدف مشتری به عنوان هدف خود شرکت، مشتریان طراحی سایت خود را به تیم زرکیا می سپارند. ما موفقیت را دوست داریم و برای آن تلاش می کنیم. و چون ما یک تیم کاملا حرفه ای هستیم، اخلاق را سرلوحه خود قرار می دهیم و به خوبی می دانیم که موفقیت شما جزئی از موفقیت ماست و به هر چیزی که می رسید ما را نیز خوشحال می کند و ما در قلب و ذهن با شما هستیم. ما همیشه به خوبی به شما گوش می دهیم و ایده ها، جاه طلبی ها و آرزوهای شما را به خوبی در نظر می گیریم. ما برای موفقیت شما اینجا هستیم.

سایت های طراحی شده با زرکیا

زرکیا وب سایت های زیادی را طراحی می کند که هر شخصی در اینترنت جستجو می کند و انواع وب سایت های طراحی شده در شرکت ما مانند:

طراحی فروشگاه اینترنتی

طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی خود را با زرکیا شروع کنید!

طراحی سایت شخصی

با ساخت وب سایت شخصی، به راحتی می‌توانید یک رزومۀ آنلاین از فعالیت‌های خود بسازید و یک معرفی کامل از سابقه حرفه‌ای خود داشته باشید

طراحی سایت خبری

طراحی سایت خبری حرفه ای امروزه با گسترش شبکه های اجتماعی برای هر رسانه ای الزامی است. انتشار اخبار و نمایش انواع خبر ها وجود دارد.

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی این امکان را به مدیران شرکت ها داده است تا به راحتی خدمات و برندشان را در میان مردم مطرح کنند

طراحی سایت مانند حراج

طراحی وب سایت فروشگاه با امکان سفارش آنلاین و حراج های مختلف در بخش های مختلف وب

طراحی سایت پزشکی

با ایجاد سایت پزشکی دیگر از شلوغ شدن در مطب خبری نیست و شما می توانید از طریق سایت وقت خود را مشخص کنید و منبع معتبری برای پرداختن به این موضوعات مورد نیاز است

طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی شامل کلیه خدمات و فعالیتهایی است که برای طراحی ، کدنویسی و پیاده سازی یک وب سایت تماماً اختصاصی صورت میگیرد

طراحی سایت وردپرسی

زرکیا دارای تیم برنامه نویسی PHP قدرتمندی می باشد که توانایی تولید پلاگین ها و توسعه وردپرس را نیز دارند

طراحی سایت با ناب کامرس

ناپ کامرس یک سیستم فروشگاه ساز است که جهت طراحی فروشگاه اینترنتی مورد استفاده قرار میگیرد. با ناپ کامرس می توان یک سایت فروشگاه حرفه ای طراحی کرد.

بهترین شرکت طراحی سایت در تهران

تهران شهری بسیار بزرگ است که شرکت های زیادی در زمینه طراحی فعالیت می کنند، اما زرکیا بهترین شرکت طراحی وب در تهران است. این که ما میگوییم بهترین هستم یک ادعا و گزاف نیست. چرا که ما در این شرکت به مشتریان قدیمی و جدید خود، علاوه بر ایجاد ایمیل ها و دامنه های مناسب فعالیت، سابقه ای عالی در زمینه طراحی وب را ارائه می دهیم . و تماس با مشتریان قدیمی ما ادعا بهترین بودن زرکیا را ثابت می کند. همچنین این خدمات و موارد دیگر با قیمت های اقتصادی و رقابتی کامل مناسب ارائه می دهد.

مزایا سفارش طراحی سایت از شرکت زرکیا

طراحی ریسپانسیو

طراحی سایت ریسپانسیو برای موبایل و دستگاه های مدرن

کنترل پنل فارسی

یک کنترل پنل فارسی که به شما کمک می کند هر قسمت از طراحی سایت را کنترل کنید و هر چیزی را اصلاح کنید

وبلاگ

یک بخش وبلاگ اضافه کنید تا آخرین اخبار را اضافه نمایید و می توانید تصاویر، موضوعات، فیلم ها و مقالات را در آن قرار دهید

افزودن محتوا

بخش های نامحدود برای اضافه کردن موضوعات و بخش های مورد نظر خود بدون مراجعه به کسی