جستجو
تومان

حذف کپی رایت ناپ کامرس (NopCommerce)

در صورتی که تمایل دارید متن و لینک "Powered by nopCommerce" را از بخش فوتر سایت حذف نمایید خرید این یک کلید الزامی است.
قیمت قبل: 3,500,000 تومان
2,999,000 تومان

در صورتی که تمایل دارید متن و لینک "Powered by nopCommerce" را از بخش فوتر سایت حذف نمایید خرید این یک کلید الزامی است.

 

طبق قوانین فروشگاه ساز اینترنتی ناپ کامرس (NopCommerce)، شما مجاز به حذف یا پنهان کردن متن "Powered by nopCommerce" که در فوتر تمامی صفحات به نمایش در می آید را ندارید.

 

اگر شما "مجوز حذف اعلان کپی رایت" رسمی ناپ کامرس (NopCommerce) را خریداری نکنید، اطلاعیه کپی رایت (Copyright) باید در فوتر (footer) وب سایت شما باقی بماند و بدون تغییر و به وضوح قابل مشاهده باشد.

لطفا هیچ تلاشی برای حذف، ویرایش یا مخفی کردن متن کپی رایت یا حق تکثیر نکنید. ناپ کامرس (NopCommerce) اجازه حذف هر گونه اطلاعیه کپی رایت (copyright) را از طریق فایل های اسکریپت و یا به هر شکل دیگری را نمی دهد. طبق قوانین جهانی نقض حق نسخه برداری (کپی رایت - Copyright) غیرقانونی است.

 

پس از خرید "مجوز حذف اعلان copyright" شما مجاز به حذف اخطارهای مزبور خواهید بود. هر کلید (مجوز) تنها برای یک وب سایت قابل استفاده است، و امکان استفاده از آن برای سایر وب سایت ها وجود ندارد. پس نمی توانید از آن برای حذف کپی رایت (Copyright) تعداد نامحدودی وب سایت استفاده نمایید.

 

ناپ کامرس برای مدیران کسب و کارهایی که وب سایت های زیادی دارند، گزینه ی دیگری نیز ارائه پیش پایشان می گذارد:

 

مجوز حذف حق تکثیرWildcard

 

یک مجوز Wildcard می تواند برای چندین وب سایت در یک دامنه SINGLE و زیر مجموعه هایش مورد استفاده قرار گیرد. اگر این کلید را برای دامنه www.Zarkia.com خریداری نمایید، می توانید "powered by nopCommerce" را در وب سایت های زیر مجموعه آن نیز حذف نمایید بطورمثال:

 

www.Zarkia.com/site1

www.Zarkia.com/site4

subdomain1.Zarkia.com

subdomain2.Zarkia.com

 

0.0 0
نظر خود را بنویسید بسته
*
*
  • بد
  • عالی
*
*
*
*