پرش به محتوا

درباره زرکیا

زرکیا چگونه بوجود آمد

هسته اولیه زرکیا زمانی شکل گرفت که اعضا تیم پروژه های برنامه نویسی از شرکت های معتبر داخل و خارج از ایران را انجام می دادند، ایده ای که در ذهن زرکیا شکل گرفت این بود که با توجه به اینکه برخی از پروژه ها از سایر کشور ها هستند، برنامه نویس ها در کشورهای مختلف به طور همزمان ولی در ساعات کاری متفاوت روی پروژه های مختلف کار کنند تا تیم برنامه نویسان 24 ساعته روی پروژه ها کار کنند.

ماموریت زرکیا

با توجه به اینکه اکثر وب سایت هایی که در سراسر جهان ایجاد می شوند با شکست مواجه می شوند، تیم زرکیا وظیفه خود می داند که به این عزیزان برای پیشرفت در تجارتشان و رسیدن به رتبه های بالا، با در میان گذاشتن تجارب چندین ساله خود کمک کند.

دیدگاه زرکیا

ما بر این باوریم که کار هوشمندانه و مستمر به همراه بهره گیری از تجارب کسانی که در تجارت های شکست خورده اند یا به موفقیت رسیده اند می تواند کمک شایانی در رسیدن به اهداف بکند.

چرا باید زرکیا را انتخاب کنیم؟

هدف زرکیا فقط این نیست که برای شما یک وب سایت طراحی کند، هدف زرکیا ارائه خدمات بی عیب و نقص، کامل و کاملا متمایز به مشتریانش می باشد. هدف زرکیا رشد تجارت و کسب و کار شما در بستر وب و فضای مجازی می باشد. زرکیا بر این باور است که ارائه خدمات به مشتریان، یک فرآیند بلند مدت است که برای دو طرف سودمند می باشد. بر همین اساس تمام تلاش خود را می کنیم تا بهترین خدمات ممکن را برای مشتریان داشته باشیم. در تمام تولیدات ( وب سایت، اپلیکیشن، سئو، تولید محتوا، بازریابی شبکه های اجتماعی، آموزش و...) زرکیا علاوه بر اینکه تمامی استانداردهای لازم را تمام و کمال رعایت می کند، بر این باور است که سادگی، زیبایی و کاربرپسندی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد، که برای این منظور زرکیا از بهترین ها در زمینه کاری خودشان استفاده می کند. برخی از توانایی های زرکیا به شرح زیر می باشند:

توانایی های زرکیا

- تسلط برنامه نویسان به 24 زبان برنامه نویسی
- دارای فریم ورک اختصاصی بدون وابستگی به سایر شرکت ها
- سئو کاران کاملا حرفه
- تولید محتوا کاران بر جسته
- مدرسان با سابقه
- بازاریابان پیشکسوت
- پشتیبانی حرفه ای و خوش اخلاق