جستجو
تومان

سورس کد تهیه فرمت لیست بیمه تامین اجتماعی (ساخت دیسکت بیمه تامین اجتماعی)

سورس کد کامل ساخت دیسکت بیمه برای تامین اجتماعی با زبان #C و تکنولوژی لینک
*
*
*
*
قیمت قبل: 2,500,000 تومان
2,399,000 تومان
i h

نکته : اگر شما کاربر گرامی امکانات دیگری نیاز داشته باشید می توانید درخواست دهید تا در آپدیت های آتی در سورس کد قرار داده شود

 

در این سورس کد که با زبان سی شارپ و تکنولوژی لینک نوشته شده است فقط با چند کلیک می توان دیسکت بیمه را برای سازمان تامین اجتماعی تهیه کرد.

 

این سورس کد لیست مشخصات و کارکرد پرسنل را می گیرد و دیسکت بیمه تامین اجتماعی را می سازد. 

 

البته اگر سورس کد حقوق و دستمزد را خریداری نمایید، دریافت میزان کارکرد کارمندان بصورت اتوماتیک انجام خواهد شد. چرا که با اتصال به دستگاه ساعت زن اطلاعات کارکرد پرسنل را دریافت خواهد  .

 

این سورس کد دو عدد فایل با پسوند DBF تولید می کند، یکی مشخصات و میزان کارکرد پرسنل را در خود دارد یکی دیگر مشخصات کارگاهی که کارمندان در آن کار می کنند. 

 

 صفحه اصلی: در این صفحه تاریخ ، مکان ذخیره سازی فایل های DBF و تعداد روزکاری اضافه، دریافت می شود.

تعداد روز کاری اضافه : اگر بخواهیم به میزان کارکرد پرسنل که برای بیمه تامین اجتماعی فرستاده میشود چند روز اضافه کنیم می توانیم تعداد روز را در این بخش وارد نماییم

صفحه اصلی ساخت دیسکت بیمه تامین اجتماعی

 

با کلیک روی ساخت دیسکت بیمه اگر قبلا برای ماه مورد نظر دیسکت بیمه ای ساخته شده باشد مثل عکس زیر سئوال می پرسد که آیا می خواهد همان مقادیر نمایش داده شوند یا اینکه می خواهید از اطلاعات جدید دیسکت بیمه ساخته شود:

 

سپس برنامه شروع به بررسی میزان کاردکرد پرسنل می نماید:

ساخت دیسکت بیمه تامین اجتماعی

 

پس از بررسی کارکرد های پرسنل مانند عکس زیر یک لیست از میزان کارکرد پرسنل را نمایش می دهد که می توانیم میزان کارکرد هر کدام از پرسنل را نیز به دلخواه تغییر داد.

نمایش مشخصات و کارکرد پرسنل برای ساخت دیسکت بیمه تامین جتماعی

 

پس از کلیک روی کلید ثبت دیسکت بیمه ساخته خواهد شد.

0.0 0
نظر خود را بنویسید بسته
*
*
  • بد
  • عالی
*
*
*
*