جستجو
تومان

قالب ویرتم (Wear Fashion) برای ناپ کامرس + یک ماه پشتیبانی

پوسته چند منظوره، زیبا و مدرن ویرتم (Wear Fashion) مناسب انواع فروشگاه های اینترنتی است، به ویژه برای وب سایت های فروش پوشاک.
قیمت قبل: 660,000 تومان
599,000 تومان

پوسته چند منظوره، زیبا و مدرن ویرتم (Wear Fashion) مناسب انواع فروشگاه های اینترنتی است، به ویژه برای وب سایت های فروش پوشاک.

 

پوسته(قالب) ویرتم (Wear Fashion) برای وب سایت هایی که توسط فروشگاه ساز اینترنتی ناپ‌کامرس (nopCommerce) ایجاد شده اند طراحی شده است ، این قالب(پوسته) که دارای طراحی مدرن، اختصاصی و منحصر به فرد است، در بین مجموعه تم ها فروشگاهی که برای ناپ‌کامرس (nopCommerce) طراحی شده اند از جذابیت خاصی برخوردار است. در طراحی این پوسته، به چشم نوازی و زیبایی، مدرن و بروز بودن و کاربرپسندی اهمیت ویژه‌ای داده شده است. پوسته ویرتم (Wear Fashion) ، با ارائه مجموعه‌ای از ویژگی های گوناگون به منظور ارائه ظاهری زیبا، چشم نواز، کاربرپسند و واکنشگرا (Responsive) نظر کاربران وب سایت را به خود جلب خواهد کرد و احتمال فروش را افزایش خواهد دارد. در طراحی این پوسته از  ناپ استرپ (Bootstrap 4) استفاده شده است این کار از قابل نمایش بودن وب سایت در تمامی دستگاه های الکترونیکی نظیر کامپیوتر شخصی، گوشی موبایل، تلبت خبر می دهد.

 

برای مشاهده دمو قالب ویرتم (Wear Fashion) می توانید روی همین لینک کلیک نمایید

 

دمو یا پیش نمایش پوسته

 

امکانات پوسته ویترتم:

 

امکان انتخاب 5 نوع رنگ بندی و دو نوع طراحی مختلف: این پوسته با استفاده از ابزاری که در داخل آن وجود دارد، به مدیران فروشگاه این اجازه را خواهد داد تا از بین دو حالت "تمام صفحه" و "جعبه‌ای" (Container) یکی را برای شیوه نمایش کلی وب سایت خود انتخاب کنند. همچنین مدیران فروشگاه می‌توانند رنگ‌های اصلی قالب را تغییر دهند برای این منظور 5 نوع رنگ بندی برای قالب تعریف شده است.

نمایش های گوناگون قالب

 

امکان نمایش صفحات طراحی شده، به شکل بنرهای تبلیغاتی در صفحه اصلی وب سایت: این پوسته به مدیران فروشگاه این اجازه را خواهد داد تا صفحات شخصی‌سازی شده را در بخش بنرهای تبلیغاتی که در صفحه اول وب سایت تعبیه شده صفحات مختلف را طراحی و به شکل تبلیغات نمایش دهند، این نقش بسیار مهمی در جذاب بودن ظاهر وب سایت خواهد داشت.

قابلیت نمایش صفحات طراحی شده به شکل بنرهای تبلیغاتی در صفحه اصلی فروشگاه

 

بخش کالاهای پرفروش: تم ویرتم بخش جداگانه‌ای که دارای طراحی زیبا و مدرن است به منظور نمایش کالاهای پرفروش در نظر گرفته است که به مدیران وب سایت کمک می کند که کالاهای مهم و فروش روز وب سایت خود را به بهترین شیوه ممکن به اطلاع کاربران رسانده و احتمال فروش این محصولات را تا حد ممکن افزایش دهند.

 محصولات پر فروش

 

0.0 0
نظر خود را بنویسید بسته
*
*
  • بد
  • عالی
*
*
*
*