جستجو
تومان

افزونه AMP برای ناپ کامرس

توسط افزونه AMP ناپ کامرس هر کاربری توسط هر تلفن همراه و با هر سرعت اینترنتی، بدون کمترین مشکل بتوانند وب سایت شما را باز کنند.
قیمت قبل: 290,000 تومان
269,000 تومان


یکی از واقعیت های تلخ این است که وقتی مشتریان مجبور شوند برای بارگذاری صفحات وب سایت شما، مدت زمانی طولانی منتظر بمانند، در بسیاری از مواقع، صفحه را بسته و به سراغ وب سایت دیگری می‌روند.

 

AMP تکنولوژی

 

سرعت باگذاری صفحات وب سایت ها یکی از دقدقه های مدیران وب سایت ها است و تا کنون راه حل های بسیار زیادی برای افزایش سرعت بارگذاری این صفحات ارائه شده است یکی از بهترین راه حل های ارائه شده استفاده از AMP است .

توسط افزونه AMP ناپ کامرس هر کاربری توسط هر تلفن همراه و با هر سرعت اینترنتی، بدون کمترین مشکل بتوانند وب سایت شما را باز کنند.

همچنین این افزونه باعث افزایش سئو (Seo) وب سایت شما خواهد شد.


در واقع کار افزونه AMP این است که یک نسخه‌ی سبک شده و کم حجم از وب سایت شما تولید می‌کند و آن را به کاربران نمایش دهد.


بنابراین با استفاده از نسخه‌ی AMP ناپ کامرس برای وب سایت خود، می‌توانید این مشکل را رفع نمایید و انتظار داشته باشید که مشتریانی که از موبایل و یا اینترنت سرعت پایین استفاده می کنند، با سرعت بیشتری به وب سایت شما دسترسی پیدا کنند.

هرگاه افزونه AMP ناپ کامرس بر روی وب سایتی فعال باشد، مانند عکس زیر هنگام جستجو در موتور جستجوی گوگل در کنار نام وب سایت عبارت AMP نمایش داده می شود، که به معنی پشتیبانی وب سایت از AMP می‌باشد.

 

نمایش AMP در کنار سایت

 

ویژگی های افزونه AMP

- امکان افزایش سرعت بارگذاری صفحات وب سایت

- امکان افزایش رتبه گوگل در جستجوی موبایل

- امکان بهبود سرعت و عملکرد سرور

- امکان پشتیبانی از قابلیت چند فروشگاهی ناپ کامرس

- پشتیبانی از ناپ کامرس های 4.0 , 4.1 و 4.2

 

صفحات زیر توسط افزونه AMP بهینه خواهند شد:

-  صفحه اصلی وب سایت

- صفحه دسته بندی وب سایت

- صفحه کالاهای وب سایت

- تمام صفحات بخش اخبار

- تمام صفحات بخش وبلاگ

- صفحات مطالب وب سایت (topic)

 

در صورتی که می خواهید بدانید وب سایت شما دارای چه نسخه‌ای از AMP ناپ کامرس در سایت گوگل است، وارد کنسول گوگل مخصوص سایت خود شده و سپس وارد بخش Accelerated Mobile Pages (که در تصویر زیر مشاهده می نمایید) شوید. پس از مراجعه به این بخش میتوانید صفحاتی که از AMP استفاده می کنند را مشاهده کرده و در صورتی که خطایی در آنها وجود داشته باشد، از طریق همین صفحه از وجود آنها آگاه شوید و آنها را بر طرف نمایید.

 

بررسی خطاهای AMP وب سایت

 

قطعا گوگل در آینده به پشتیبانی از AMP ادامه خواهد داد و آن را توسعه نیز خواهد داد و این به این معنی است که اگر می خواهید در نتایج جستجوی گوگل   جایگاهیی دست و پا کنید بهتر است از تکنولوژی AMP استفاده نمایید.

 

مسئله ای که قطعیت دارد این است که این فناوری برای همه آینده ضروری خواهد بود.

 

بهینه سازی سرعت وب سایت ها برای تلفن همراه و اینترنت های سرعت پایین آن هم به صورتی عالی قطعا می توانند یک ویژگی بسیار ارزشمند باشند، بخصوص هنگامی که صحبت از تجارت الکترونیک به میان می آید طبیعتا تجربه مشتریان هنگام خرید بسیار اهمیت پیدا خواهد کرد و طبیعتا هر چه این مشتریان احساس بهتری هنگام بازدید از وب سایت شما داشته باشند امکان خرید آنها بیشتر خواهد بود.

مشخصات محصولات
دسته بندی افزایش سرعت و کارایی
0.0 0
نظر خود را بنویسید بسته
*
*
  • بد
  • عالی
*
*
*
*