جستجو
تومان

افزونه گزارش‌ساز ناپ کامرس

قیمت قبل: 660,000 تومان
559,000 تومان
i h

یکی از پر اهمیت ترین مسائل در تجارت الکترونیک و فروشگاه‌های اینترنتی، خدمات مشتریان و پشتیبانی بهینه و کارآمد است. از آنجایی که در فروشگاه‌های اینترنتی، مدیران فروشگاه ها و مشتریان تبادل شان بصورت رو در رو نیست، جلب اطمینان مشتری و آسوده خاطر بودن او از اینکه مدیران و مسئولان فروشگاه اینترنتی در دسترس هستند اهمیت بالایی دارد. طبیعتا مشتریان با داشتن این آگاهی که در هر زمانی این امکان وجود دارد که سؤالات، درخواست‌ها و نگرانی‌های خود را به مدیران فروشگاه اطلاع دهند و همچنین از سمت صاحبان فروشگاه نیز پاسخ دریافت کنند، با آسودگی خاطر بیشتری خرید خواهند کرد.


از طرفی در فروشگاه‌های اینترنتی معمولا تعداد قابل توجهی بازدید کننده در حال مشاهده، بررسی یا خرید کالا های گوناگون هستند. اگر این تعداد از کاربران بخواهند سؤالات و درخواست‌های خود را با استفاده از پست الکترونیک به اطلاع مدیران فروشگاه برسانند، طبیعتا این امر باعث بروز بی‌نظمی و آشفتگی خواهد شد و طبیعتا باعث نارضایتی مشتریان می شود.

 

افزونه حاضر یک سیستم پشتیبانی و ثبت تیکت است که قابلیت‌های فراوانی را به منظور ثبت، نگهداری، مدیریت و پیگیری درخواست‌ها و تیکت‌های کاربران با استفاده از فروشگاه ساز nopCommerce است.

 

این افزونه به مدیران فروشگاه این اجازه را می‌دهد تا برای پشتیبانی خود بخش‌ها یا دپارتمان‌های گوناگونی را تعریف کنند تا کاربران بتوانند سئوالات و مسائل خود را با توجه به موضوع آن‌ها به بخش یا دپارتمان خاص خود ارسال کنند. همچنین امکان اختصاص یک یا چند کارمند برای هر دپارتمان وجود دارد.

 

مدیران فروشگاه این قابلیت را خواهند داشت تا تعیین کنند که در موقعیت های زیر برای همه کارمندان ایمیل اطلاع رسانی بصورت اتوماتیک ارسال شود:

 1. دریافت تیکت
 2. به روز رسانی تیکت
 3. تغییر وضعیت تیکت
 4. تغییر اولویت تیکت
 5. تغییر دپارتمان تیکت
 6. تغییر کارمند تیکت
 7. پاسخ به تیکت به مشتری
 8. دپارتمان مربوطه
 9. کارمند مربوطه

 

امکان اولویت بندی تیکت ها بر اساس اهمین وجود دارد که درحالت پیش فرض یه اولیت کم ، متوسط و زیاد تعریف شده است و امکان حذف یا افزودن یا تغییر اولویت ها وجود دارد.

 

در پنل کاربری مشتریان دو گزینه

تیکت جدید به منظور ارسال تیکت جدید

تیکت های من برای مشاهده تمام تیکت هایی که تا کنون کاربر ارسال کرده است وجود دارد.

 

در بخش مدیریت، مدیران و کارمندان فروشگاه می‌توانند فهرست کامل تیکت‌های دریافت شده را مشاهده و بررسی نمایند.

امکان تغییر وضعیت، اولویت، دپارتمان و کارمند تیکت‌هاوجود دارد.

 

0.0 0
نظر خود را بنویسید بسته
*
*
 • بد
 • عالی
*
*
*
*