جستجو
تومان

افزونه چند فروشندگی پیشرفته(پیشرفته کردن سیستم چند فروشگاهی ناپ کامرس)

توسط این افزونه می توانید سیستم چند فروشگاهی ناپ کامرس را ارتقا داده و امکانات آن را افزایش دهید
1,875,000 تومان
i h

از ویژگی های بسیار مفید و سودمند فروشگاه ساز ناپ‌کامرس (nopCommerce) قابلیت چند فروشندگی بودن این فروشگاه ساز است. این قابلیت این امکان را فراهم می کند که فروشندگان دیگر بتوانند محصولات خود را در فروشگاه شما به فروش رسانند. انجام اینکار به افزایش رشد اقتصادی فروشگاه کمک شایانی می‌کند. فروشگاه ساز Nopcommerce دارای امکانات فراوانی در بخش چند فروشندگی است که خیلی از امکانات لازم را برای فروشگاه و فروشندگان دیگر در خود دارد. اما طبیعتا این امکانات کافی نبوده و نیاز به امکانات بشتری می باشد و برای افزایش قابلیت‌ها و امکانات بخش چند فروشنگی در ناپ کامرس طبیعتا باید از افزونه ها استفاده نمود.


افزونه چند فروشندگی پیشرفته ناپ کامرس امکانات و قابلیت‌های فراوان و کامل‌تری نصب به امکانات پیش فرض ناپ کامرس را در اختیار فروشگاه و فروشندگان دیگر قرار می‌دهد. این امکانات هم به مدیران فروشگاه و هم به فروشندگان دیگر در امر مدیریت کمک فراوانی خواهند کرد. امکاناتی مانند مدیریت موجودی کالاها،مدیریت ارسال کالاها، ایجاد صفحه درآمد مخصوص فروشنده و صفحه مدیریت فروشندگان. همچنین فروشندگان می‌توانند همه نوع کالای مختلف مانند : ساده، قابل تنظیم، مجازی و قابل دانلود را به فروشگاه اضافه کنند.

 

برخی از مهم‌ترین قابلیت‌ها و امکانات این افزونه شامل موارد زیر است:


مدیریت کمیسیون:

اضافه شده صفحه مدیریت کمیسیون فروشندگان در بخش ادمین برای مدیران فروشگاه.


ایجاد امکان انتقال وجه به فروشنده:

ایجاد صفحه مدیریت درآمد فروشندگان که به صاحب فروشگاه این اجازه را می‌دهد تا درآمد فروشندگان را بررسی کرده و هزینه‌های فروشندگان را پرداخت نماید همچنین صاحب فروشگاه می‌تواند مشخص کند که کدام فروشنده، به چه مقدار، به چه روشی و در چه زمانی هزینه خود را دریافت کند.


امکان تنظیم کردن منطقه ارسال کالا:

با استفاده از این امکان در افزونه مدیران فروشگاه می‌توانند مناطق ارسال را برای فروشگاه خود مشخص کنند. صاحب فروشگاه می‌تواند مناطق ارسال را به صورت دقیق و ناحیه‌ای مشخص کرده یا به صورت آزادتر و وسیع‌تر مشخص کند.


اختصاص داده یک کالا به یک فروشگاه:

این قابلیت امکان فروش یک محصول توسط چندین فروشنده را فراهم می‌آورد. در بخش فروشگاه، مشتریان می‌توانند مقایسه کوتاهی بین محصول مشابه با فروشندگان گوناگون داشته باشند تا بهترین گزینه را برای خرید خود انتخاب کنند.


ایجاد صفحه ثبت‌ نام فروشندگان:

یکی از مهم‌ترین بخش‌های یک فروشگاه که از قابلیت چند فروشندگی استفاده می‌کند، بخش ثبت‌ نام فروشنده است. این افزونه انعطاف‌پذیری قابل توجهی را در این بخش در اختیار مدیران فروشگاه قرار خواهد داد.


امکان اعمال تخفیف در صفحه کالا ها برای فروشندگان:

این قابلیت به مدیران فروشگاه کمک می‌کند تا انواع تخفیف‌ها نظیر تخفیف های دسته‌ای، تخفیف بر اساس قیمت داینامیک یا متغیر کالا، اعمال تخفیف های پیشرفته و تخفیف‌های درصدی را بر روی کالا های خود اعمال نمایند .


ایجاد بخش جستجو‌های محبوب در فروشگاه:

اضافه کردن بخش جستجوهای محبوب به فروشگاه. دسته‌بندی‌های جستجو شده به صورت تگ‌های از قبل انتخاب شده در فروشگاه به نمایش درآمده تا مشتریان امکان انتخاب جستجو‌های محبوب در فروشگاه را داشته باشند.


مدیریت امتیاز فروشندگان:

بخش مدیریت امتیاز فروشندگان به صاحب فروشگاه این اجازه را می‌دهد تا از سیستم امتیازدهی برای فروشندگان استفاده کنند. صاحبان فروشگاه می‌توانند امتیاز سلسله مراتبی (مانند عالی تا  ضعیف) را برای فروشندگان ایجاد کنند.


ایجاد امکان نمایش محصولات فروشندگان بر اساس قرارداد صاحب فروشگاه:

نمایش محصولات فروشگاه بر اساس قرارداد مشخص شده توسط صاحب فروشگاه.


ایجاد امکان مدیریت تصاویر بنر برای دسته‌بندی‌ها:

امکان مدیریت تصاویر بنر صفحات و دسته‌بندی‌های فروشگاه توسط صاحب فروشگاه.

مشخصات محصولات
دسته بندی کاربردی
0.0 0
نظر خود را بنویسید بسته
*
*
  • بد
  • عالی
*
*
*
*