جستجو
تومان

افزونه پشتیبان گیری اتوماتیک از پایگاه داده برای ناپ کامرس

با استفاده از این افزونه می توان بصورت ساعتی،12ساعته، روزانه و هفتگی از بانک اطلاعاتی خود پشتیبان گرفت.
0 تومان

با استفاده از این افزونه می توان بصورت ساعتی،12ساعته، روزانه و هفتگی از بانک اطلاعاتی خود پشتیبان گرفت.

 

اگر مایل هستید داده های موجود در پایگاه داده (DataBase) خود را در یک مکان امن نگه دارید با استفاده از این افزونه شما همیشه یک نسخه از آخرین اطلاعات موجود در پایگاه داده (DataBase) خود خواهید داشت.

 

طبعتا هر مدیر وب سایتی می داند داشتن نسخه پشتیبان از کالاها یا مشتریان خود که از زمان راه اندازی وب سایت جمع آوری کرده اند چقدر با ارزش است. برای درک اهمیت این موضوع فقط کافی است تصور کنید که اگر شما 20،000 کاربر در وب سایت خود داشته باشید و یک دفعه تمام این اطلاعات پاک شوند.

 

فروشگاه ساز اینترنتی ناپ کامرس (NopCommerce) در حال حاضر امکان پشتیبان گیری از پایگاه داده (DataBase) را دارد. اما اگر بخواهیم از داده های خود نسخه پشتیبان تهیه نماییم باید بصورت دستی اینکار را انجام دهیم.

 

با استفاده از افزونه پشتیبان گیری خودکار (Backup Scheduled) شما می توانید برنامه پشتیبان گیری را به افزونه بدهید تا بصورت اتوماتیک پشیبان ها را تهیه نماید. پشتیبان گیری توسط این افزونه به 4 صورت نیز امکان پذیر است:

1- ساعتی

2- 12 ساعت یکبار

3- روزانه

4- هفتگی

مشخص کردن دوره زمانی پشتیبان گیری ها

 

همچنین می توان تعیین کرد که این پشتیبان ها تا چه زمانی نگهداری شوند و بعد از آن بصورت اتوماتیک پاک شوند مثلا بعد از یک ماه یک فایل پشتیبان بصورت اتوماتیک پاک شود . اینکار باعث می شود که حجم اطلاعات بخاطر فایل های پشتیبانی که دیگر نیازی به آنها نداریم افزایش نیابد.

تعیین طول عمر پشیبان ها

 

مشخصات محصولات
دسته بندی ابزار
0.0 0
نظر خود را بنویسید بسته
*
*
  • بد
  • عالی
*
*
*
*