جستجو
تومان
Back to all

افزونه پرداخت در محل برای ناپ کامرس

افزونه پرداخت در محل برای ناپ کامرس

افزونه پرداخت در محل برای ناپ کامرس

افزونه پرداخت در محل چیست؟ چه روش هایی برای دریافت هزینه خدمات ارائه شده (آنلاین) وجود دارد؟ نقاط مثبت پرداخت در محل چیست؟ آیا میتوان خرید مطمئن و قابل اعتمادی به صورت آنلاین داشت؟ نصب و راه اندازی افزونه پرداخت در محل ( ناپ کامرس) به چه صورت است؟

 

روش های مختلف پرداخت:

  • پرداخت به صورت اقساط
  • پرداخت نقدی
  • پرداخت اعتباری
  • پرداخت بعد از دریافت خدمات (در محل)

افزونه پرداخت در محل برای ناپ کامرس، یکی از موارد کاربردی برای افراد صاحب کسب و کار فروشگاهای آنلاین می باشد. همان طور که می دانیم برای خرید کالا و سایر خدمات به صورت آنلاین روش های مختلفی برای پرداخت هزینه وجود دارد که یکی از موارد آن ها پرداخت در محل است.

پرداخت در محل در واقع جایگزین مناسبی برای پرداخت آنلاین از طریق درگاه های بانکی است. در این روش مشتری به جای پرداخت وجه به صورت آنلاین، بعد از دریافت خدمات آن را به کاربر یا مامور تحویل می دهد.

 در صورتی که به این افزونه نیاز دارید می توانید با کلیک روی این متن این افزونه را دریافت نمایید

نقاط مثبت روش پرداخت در محل:

  • از آن جایی که با این روش هزینه در محل تحویل خدمات پرداخت می شود مشتری می تواند بعد از مشاهده کالا و تایید آن خرید مطمئن تری انجام دهد.
  • این روش برای سایت های فروشگاهی خصوصا آن دسته از فروشگاه هایی که تازه شروع به فعالیت می کنند، از طریق جلب اعتماد مشتری نقش مهمی در رونق گیری کسب و کار آن ها دارد.
  • این روش برای فروش دسته ای از محصولات از جمله کیف، کفش، لباس و موارد مشابه با آن مناسب است چون امکان ارسال آن ها در  تعداد و انواع مختلف راحتتر بوده و مشتری بعد از مشاهده و تایید آن ها هزینه را می پردازد.
  • مزایای دیگر این روش برای شرکت های ارائه دهنده خدمات می باشد. به دلیل اینکه پرداخت در محل در واقع می تواند به معنی اتمام کار و کیفیت کار کاربر ارائه دهنده خدمات باشد.

 

روش نصب و پیکر بندی:

ابتدا نصب و پیکر بندی افزونه را انجام داده و لیستی مشابه شکل زیر به شما نمایش داده می شود:

افزونه پرداخت در محل ناپ کامرس

بعد از انجام تنظیمات لازم آن را (ذخیره) نموده، سپس گزینه (بازگشت) را انتخاب نمایید.

 

برای فعالسازی افزونه پرداخت در محل روی گزینه (ویرایش) کلیک نموده ، سپس روی مربع موجود در ستون فعال و تنظیم مکان ترتیب نمایش افزونه و کلیک روی بروزرسانی افزونه فعال می شود.

افزونه پرداخت در محل ناپ کامرس

در مرحله پایانی صفحه سبد خرید به صورت زیر نمایش داده می شود.

افزونه پرداخت در محل ناپ کامرس

در صورتی که به این افزونه نیاز دارید می توانید با کلیک روی این متن این افزونه را دریافت نمایید

 

نظرات
نظر خود را وارد نمایید. بسته