جستجو
تومان

افزونه همکاری در فروش و کمیسیون پیشرفته ناپ کامرس

این افزونه این امکان را به ناپ کامرس اضافه می کند که مدیران فروشگاه بتوانند فروش بازاریابان را مدیریت کنند. همپنین امکان بازیابی شبکه ای را نیز فراهم می نماید.
قیمت قبل: 1,000,000 تومان
999,000 تومان

این افزونه این امکان را به ناپ کامرس اضافه می کند که مدیران فروشگاه بتوانند فروش بازاریابان را مدیریت کنند. هر بازدیدکنند یا مشتری که با لینک یا کپن مخصوص بازاریابی وارد وبسایت شود فعالیتش تحت نظر قرار می گیرد تا بتوان پورسانت فعالیت یا خرید یا فروشش را ارزیابی و به میزان ریالی آن تبدیل کرد.

 

همچنین افزونه این امکان را به مدیران می دهد که بازاریابی شبکه ای را در وب سایت خود راه اندازی کنند، همان طوری که می دانید بازاریابی شبکه امکان پرداخت کمسیون را در سطوح مختلف فراهم می آورد. مدیران این امکان را دارند که تعیین کنند که تا چه سطحی کمسیون تعلق می گرد و اینکه هزینه کمیسیون برای هر سطر چقدر است. همچنین این امکان برای مدیران وجود دارد که کمیسیونهر بازاریاب یا فروشنده بصورت اختصاصی محاسبه شود. 

 

مدیر وب سایت می تواند کد یا کپنی را برای هر بازاریاب یا فروشنده تعیین کند و همچنین این امکان در حساب کاربری کاربر فراهم است.

 

مدیر پس از پرداخت حق کمسیون هر بازاریاب می تواند تیکت تسویه حساب شده را بزند.

 

پس از درخواست یک کاربر مبنی بر تقاضای بازاریابی مدیران با دریافت ایمیل مطلع می شوند.

 

کاربر این امکان را دارد که با ورود به وبسایت ثبت نام کند و پس از ورود به وارد پنل کاربری خود شود و پس از آن روی درخواست بازاریابی کلیک نماید ، سپس می تواند لینک مخصوص خود را برای مشتریان خود ایجاد نماید.

 

بازاریاب می تواند تمام سفارشات کاربرانی که با لینک او خرید کرده اند را مشاهده نماید.

 

بازاریاب امکان مشاهده پورسانت های  پرداخت شده و پرداخت نشده را دارد.

 

در صورتی که مدیران در تنظیمات تعیین کرده باشند که بازاریابی هرمی فعال باشد بازاریاب امکان مشاهده بازاریاب های سطوح پایین تر خود را دارد. 

 

مستندات این افزونه کاملا توسط زرکیا فارسی سازی شده اند.

 

این افزونه از ناپ کامرس های 3.9 , 4.0 , 4.1 , 4.2 پشتیبانی می کند و سازگاری کامل دارد.

مشخصات محصولات
دسته بندی خرید، فروش و درگاه پرداخت
0.0 0
نظر خود را بنویسید بسته
*
*
  • بد
  • عالی
*
*
*
*