جستجو
تومان

افزونه مهاجرت از پلتفرم Magento به پلتفرم NopCommerce

اگر قصد مهاجرت از پلتفرم Magento به NopCommerce را دارید، این افزونه به شما کمک می‌کند تا وب سایت خود را از فروشگاه ساز Magento به فروشگاه ساز NopCommerce انتقال دهید.
0 تومان

اگر قصد مهاجرت از پلتفرم Magento به NopCommerce را دارید، این افزونه به شما کمک می‌کند تا وب سایت خود را از فروشگاه ساز Magento به فروشگاه ساز NopCommerce انتقال دهید.

 

محصولات انتقال داده شده

 

این پلاگین توضیحات کالاها، عکس ها و دسته‌بندی‌های موجود در وب سایتی که با استفاده از فروشگاه ساز اینترنتی مگنتو (Magento) ایجاد شده است را به وب سایت جدید که با استفاده از پلتفرم ناپ کامرس (NopCommerce) ایجاد شده است وارد (Import) خواهد کرد. این پلاگین تمامی اطلاعات را به صورت مستقیم از پایگاه داده mysql خواهد خواند و در پایگاه داده جدید درج می کند.

 

با انجام این کار یعنی مهاجرت از مگنتو (Magento) به ناپ کامرس (NopCommerce) شما توانایی را خواهید داشته تا به راحتی بتوانید دو فروشگاه ساز را با هم مقایسه نمایید و بهترین گزینه را برای وب سایت خود انتخاب کنید.

 

صفحه کاتالوگامکانات افزونه مهاجرت از پلتفرم Magento به پلتفرم NopCommerce :

قثئخ
1- قابلیت وارد کردن (Import) مشخصات کالاها نظیر نام، کلمات کلیدی متا، توضیحات محصول، عنوان متا، توضیحات متا، قیمت کالا، طول و اندازه کالا، وزن مرسوله، هزینه ارسال، گزینه منتشر شده/ نشده، تاریخ ایجاد کالا، تاریخ آخرین به‌روزرسانی، آدرس‌های سئو (SEO).


2- قابلیت وارد کردن (Import) مشخصات دسته‌بندی‌ها نظیر نام دسته یا زیر دسته، توضیحات کالا، SKU، توضیحات کامل، کلمات کلیدی متا، عنوان متا، توضیحات متا، گزینه منتشر شده/ نشده، گزینه اضافه کردن به منو اصلی وب سایت، آدرس‌های سئو (SEO).


3- توانایی وارد کردن (Import) عکس کالاها، دسته‌بندی‌ها و زیر دسته ها.


4- قابلیت پشتیبانی کامل از ویژگی چند زبانی.


5- قابلیت پشتیبانی از ویژگی چند فروشگاهی.

 

6- پشتیبانی از نسخه 4.0 ناپ کامرس (NopCommerce) و نسخه 1.9.1.0 مگنتو (Magento).

در این نسخه از وارد کردن (Import) اطلاعات مشتریان نظیر: آدرس مشتریان و سفارش‌ها پشتیبانی نمی‌شود. در صورت نیاز به اضافه شدن بخش‌های نام برده شده با گروه زرکیا (Zarkia) تماس برقرار نمایید.


بخش تنظیمات افزونه

 

مشخصات محصولات
دسته بندی ابزار
0.0 0
نظر خود را بنویسید بسته
*
*
  • بد
  • عالی
*
*
*
*