جستجو
تومان

افزونه انجام انواع مزایده ها برای ناپ کامرس (NopCommerce)

توسط این افزونه شما این توانایی را در ناپ کامرس پیدا می کنید تا در وب سایت خود مزایده های آنلاین ایجاد نمایید تا مشتریان شما در مزایده شرکت کنند.
قیمت قبل: 660,000 تومان
559,000 تومان

مزایده ی آنلاین در سال های اخیر بسیار فراگیر شده است. بدون شک اکثر کاربران و مشتریان به دنبال این هستند تا کالای مورد نظر خود را به بهترین قیمت ممکن خریداری نمایند.طبیعتا با این شرایط بسیاری از مدیران وب سایت ها نیز تمایل به راه‌اندازی بخش "مزایده آنلاین" را دارند.

با استفاده از این افزونه شما هم در فروشگاه ناپ کامرس این امکان را دارید که به راحتی این بخش را ایجاد نمایید و بدون محدودیت مزایده های خود را در وب سایت خود ایجاد نمایید.


امکانات افزونه مزایده برای ناپ کامرس:


- ایجاد سیستم مزایده آنلاین

این افزونه به تجارت شما یک راه بهینه شده برای فروش کالاهایتان در یک مزایده را می‌دهد. در سالهای اخیر، مزایده یک روش با اهمیت در بخش بازاریابی است. محققان بازاریابی پس از تحقیقات به این نتیجه رسیده‌اند که مزایده باعث افزایش 50 درصدی فروش می‌شود. براساس تحقیقات به عمل آمده اکثریت غریب به اتفاق مشتریان به اینکه در مزایده ها شرکت کنند علاقه مند هستند.


- قابلیت پذیرش پیشنهاد مشتریان

این افزونه قیمت‌هایی که مشتریان پیشنهاد می دهند را ذخیره می‌کندو هرگاه زمانی که برای مزایده تعیین شده است به پایان برسد (اگر قیمت‌های پیشنهادی مشتریان به حداقل قیمت مدنظر (مشخص شده در بخش ادمین) مدیران فروشگاه یا بیشتر از آن رسیده باشد) افزونه به صورت اتومایتک مزایده را می بندد.


- امکان راه‌اندازی چندین مزایده در یک زمان

این افزونه به صورتی طراحی شده است که به مدیر فروشگاه این امکان را می‌دهد تا هر وقت خواست در فروشگاه چندین مزایده را به صورت همزمان برگزار کند. طبیعتا این امکان موجب افزایش فروش وب سایت نیز خواهد شد.


- قابلیت پشتیبانی از داشتن چندین برنده

این افزونه توانایی داشتن چندین برنده برای یک مزایده را دارد. به عنوان مثال اگر مدیر فروشگاه تصمیمش بر این باشد که یک مزایده می تواند سه برنده داشته باشد، در پایان مزایده سه نفر اولی که بالاترین قیمت را پیشنهاد داده باشند به عنوان برنده مزایده انتخاب می کند. شرایط برنده شده را نیز مدیر فروشگاه می تواند وضع نماید.


- قابلیت پیشنهاد خودکار

در سیستم های مزایده امروزی پیشنهاد خودکار یکی از امکانات جدید است. در این حالت مشتری به جای چندین بار سر زدن به فروشگاه برای اصلاح قیمت پشنهادی می تواند مشخص کند که حداکثر چقدر می تواند بیشتر از این مبلغ برای این مزایده پرداخت نماید در این حالت افزونه بصورت اتوماتیک اگر کسی قیمتی بیشتر از قیمت پشنهادی شما بدهد قیمت پیشنهادی شما را بروز رسانی می کند.

 

- افزودن بخش مزایده ها به منو اصلی

افزونه این قابلیت را دارد تا به منو اصلی وب سایت شما "صفحه مزایده" را اضافه نماید، با کلیک بر روی آن به صفحه‌ای که تمام کالاهایی که برای مزایده انتخاب شده اسند وجود دارند. مدیران فروشگاه می‌تواند این بخش را در پنل مدیریت برای وب سایت فعال نمایند و همچنین تنظیماتی مانند "اندازه صفحه داینامیک" را انجام دهند.


- قابلیت پشتبیانی از تاریخچه پیشنهادات

این افزونه این قابلیت را دارد که تاریخچه‌ای از پیشنهادهایی که یک مشتری ارائه کرده است ذخیره نماید. کاربر می‌تواند با ورود به پنل کاربری خود این تاریخچه مشاهده نماید. این امکان برای مشاهده پیشنهاد‌های قبلی مشتریان ضروری است.


- امکان اطلاع رسانی با ایمیل

افزونه این امکان را دارد که اطلاعات زیر را به مشتری اطلاع رسانی کند:

  1. تمامی قیمت هایی که برای مزایده ها ثبت می شوند
  2. اعلام پایان مزایده
  3. اعلام برنده مزایده
  4. اطلاع رسانی در خصوص منحل شدن مزایده


- قابلیت مزایده های تحت نظر

با استفاده از این امکان کاربران می‌توانند حتی مزایده هایی را که در آنها شرکت نکرده اند را در یک لیست قرار دهند و از تغییرات وضعیت آنها در هر زمان با خبر شوند. طبیعتا این امر می تواند باعث شود که کاربران با مشاهده وضعیت مزایده وارد مزاید شوند، حتی اگر قبلا چنین تصمیمی نداشته اند.


- قابلیت استفاده از پوسته ای جداگانه برای بخش مزایده ها

مدیران فروشگاه می‌تواند از پوسته های اختصاصی برای صفحات بخش مزایده ها استفاده کنند. طبیعتا این پوسته ها نیز این امکان را دارند که بصورت 100% شخصی سازی و بومی سازی شوند.

مشخصات محصولات
دسته بندی خرید، فروش و درگاه پرداخت
0.0 0
نظر خود را بنویسید بسته
*
*
  • بد
  • عالی
*
*
*
*