جستجو
تومان

افزونه مدیریت ترتیب نمایش کالاها در ناپ کامرس

توسط این افزونه مدیران فروشگاه این امکان را پیدا می کنند تا ترتیب نمایش تولید کنندگان و دسته‌بندی‌ کالاهاب خود را به آسانی در صفحه ویرایش محصول عوض نمایند.
قیمت قبل: 350,000 تومان
299,000 تومان
i h

ترتیب نمایش کالاها در صفحات مختلف سایت یکی از مواردی است که مدیریت آن طبیعتا نیاز به زمان دارد. معمولاً مدیران فروشگاه ها دوست دارند تا محصولات جدید یا پر بازدید در اول فهرست کالاها به نمایش درآیند تا مشتریان سریع‌تر کالاهای مورد نظر احتمالی خود را پیدا کنند.


این افزونه به مدیران فروشگاه این اجازه را می‌دهد تا ترتیب نمایش کالاهای خود را به روشی آسان در فهرست کالاهای صفحه های "تولید کنندگان" و "دسته‌بندی‌ها" ویرایش کنند.

مشتریانی که قصد دارند تا کالاهای مختص به یک تولید کننده یا یک دسته‌بندی را مشاهده کننده معمولاً به این صفحات رجوع می‌کنند. با نصب این افزونه این امکان فراهم می شود تا در صفحه ویرایش جزئیات کالاها، تب جدیدی با عنوان "ترتیب نمایش" اضافه شود، که مدیران فروشگاه می‌توانند در این بخش جدید لیستی از تولید کنندگان و دسته‌بندی‌هایی که آن کالا در آنها وجود دارد مشاهده کرده و به سادگی ترتیب نمایش آن کالا را در صفحات یادشده عوض نمایند.

 

افزونه تعویض ترتیب نمایش کالا


امکانات افزونه مدیریت ترتیب نمایش کالاها:

- پشتیبانی از ناپ کامرس های 4.0 و 4.1 و 4.2

- قابلیت عوض کردن ترتیب نمایش کالا در صفحه دسته‌بندی‌های مرتبط به صفحه ویرایش جزئیات کالا.

- قابلیت عوض کردن ترتیب نمایش کالا در صفحه تولید کنندگان مرتبط به صفحه ویرایش جزئیات کالا.

 

0.0 0
نظر خود را بنویسید بسته
*
*
  • بد
  • عالی
*
*
*
*