جستجو
تومان

افزونه ردیابی علاقه مشتریان برای ناپ کامرس

این افزونه به مدیران فروشگاه این امکان را می دهد تا فروش کالاهای خود را با استفاده از اطلاعاتی که بدست می آورد افزایش دهد، چرا که می تواند علاقه مندی های مشتریان خود را کشف نمایید.
قیمت قبل: 350,000 تومان
339,000 تومان
i h

یکی از مهم ترین بخش های تجارت شناخت درست و دقیق مشتریان و تمرکز بر نیاز های مشتری و برآورده کردن آن است.

این افزونه به مدیران فروشگاه این امکان را  می دهد تا فروش کالاهای خود را با استفاده از اطلاعاتی که بدست می آورد افزایش دهد، چرا که می تواند علاقه مندی های مشتریان خود را کشف نمایید.

با استفاده از این افزونه می توان داده‌های آماری درباره اینکه چه مشتری ای از چه کالاهایی بازدید کرده، چه مدت آنها در صفحه محصول باقی مانده (میزان علاقه را مشخص می کند). چه کالاهایی را مشاهده کرده ولی خریداری نکرده است را در اختیار مدیران فروشگاه قرار می‌دهد.

مدیران فروشگاه می‌تواند با استفاده از این داده‌ها متوجه شوند که کدام کالاها بیشترین تقاضا را بر اساس تعداد بازدید و مدت زمان ماندن مشتری در صفحه توضیحات کالا دارند و کاربران به چه کالاهایی علاقه‌ دارند.

طبیعتا بر اساس این اطلاعات آماری مدیران فروشگاه می‌تواند تصمیمات لازم را برای اینکه در آینده چه کالا هایی را در فروشگاه قرار دهند را با دانش بهتری که از خواسته‌های مشتریان خود بدست آورده اند اتخاذ نمایند، مثال کاهش قیمت یک کالا ، افزایش موجود آن ، درج توضیحات بیشتر برای کالا (مشتریان بیشتر در صفحه توضیحات بمانند)یا ارسال پیشنهاد ویژه قیمت کالا به گروهی از مشتریان.

امکان مشاهده داده‌های آماری جمع آوری شده از این افزونه در چهارچوب کاربران، کالاها یا فروشگاه ها قابل مشاهده است.

 

بطور مثال : شما با استفاده از اطلاعات آماری به دست آمده از این افزونه شما متوجه می‌شوید که یک کالا (مثلا یک مدل گوشی تلفن) بازدید قابل توجهیداشته است و طلیعتا موردعلاقه مشتریان شماست، اما تعداد فروش آن کالا از تعداد بازدیدهای آن بسیار کمتر است.یکی از علت های این امر ممکن است گران بودن قیمت کالا باشد. همچنین با استفاده از قابلیت های این افزونه شما در خواهید یافت که یک مشتری در طول یک دوره خاص، به دفعات از این کالا بازدید کرده است اما خریدی انجام نداده است. در نتیجه شما می توانید تصمیم بگیرید که یک پیشنهاد ویژه بطور اختصاصی برای این مشتری ارسال نمایید و او را برای خرید تشویق نمایید.

 

یا مثلا : شما می خواهید یک حراج ویژه برای عید فطر داشته باشید طبیعتا اگر ندانید که مشتریان دقیقا چه کالاهایی را بیشتر دوست دارند یا حتی کمتر خرید می کنند به خاطر قیمت یا هر علت دیگری نمی توانید حراج را هدفمند پیاده سازی کنید اما با استفاده از اطلاعات به دست آماده از این افزونه شما می‌توانید هدفمند تصمیم بگیرید که چه کالاهایی به چه نحوی در حراج قرار دهید یا به چه مشتریانی، فروش ویژه چه کالاهایی را مستقیما اطلاع دهید.

 

این افزونه با ناپ کامرس های 3.8 , 3.9 , 4.0 و 4.1 سازگاری کامل دارد (قابل ارتقاع برای سایر ورژن های ناپ کامرس)

مشخصات محصولات
دسته بندی

شبکه های اجتماعی و ارتباطات

کاربردی

ابزار

0.0 0
نظر خود را بنویسید بسته
*
*
  • بد
  • عالی
*
*
*
*