جستجو
تومان

افزونه تضمین پایین ترین قیمت (Price Match) برای ناپ کامرس

هنگامی که کاربر روی دکمه "چک کردن قیمت" (Price Match) کلیک کند، فرمی برایش نمایش داده می شود تا اطلاعات تماس خودش، آدرس اینترنتی (URL) فروشگاهی که همان کالا را با قیمت کمتری عرضه کرده است و قیمتی که آن فروشگاه در سایت خود درج کرده است.
قیمت قبل: 260,000 تومان
229,000 تومان
i h

در دنیای تجارت الکترونیک که بشدت رقابتی شده است، کاربران و مشتریان طبیعتا می توانند قیمت کالاهای مشابه را در چندین وب سایت چک کنند و فروشگاه با کمترین مبلغ را برای خرید کالاهای مورد نظر انتخاب کنند، این افزونه به مدیران فروشگاه این امکان را می‌دهد تا بتواند با وب سایت های دیگر به راحتی رقابت کند.


توسط این افزونه می توان به مشتریان این امکان را داد تا درصورت مشاهده کالایی با قیمت مشابه در فروشگاه دیگری، این موضوع را به ما اطلاع برسانند، و ما بتوانیم کالا را با قیمت پایین تر یا شاید همان قیمت به مشتری تحویل دهیم. با این امکان مدیر فروشگاه همیشه یک قدم از رقیبان جلوتر خواهد بود.

با این افزونه دکمه "چک کردن قیمت" (Price Match) در صفحه جزئیات محصول اضافه می شود و به کاربر امکان معرفی وب سایتی که کالا را با قیمت کمتر عرضه کرده است می دهد.

 

هنگامی که کاربر روی دکمه "چک کردن قیمت" (Price Match) کلیک کند، فرمی برایش نمایش داده می شود تا اطلاعات تماس خودش، آدرس اینترنتی (URL) فروشگاهی که همان کالا را با قیمت کمتری عرضه کرده است و قیمتی که آن فروشگاه در سایت خود درج کرده است.

 

اطلاع رسانی از طریق ایمیل:

صاحب فروشگاه می‌تواند تنظیم کند که ایمیل فقط به او، فقط به فروشندگان فروشگاه یا به هر دو فرستاده شود. زمانی که درخواست چک کردن قیمت توسط مشتری ارسال شود، این ایمیل به افراد مشخص شده ارسال خواهد شد.

 

تولید خودکار مقدار تخفیف:

تولید خودکار مقدار تخفیف براساس قیمت وب سایت شما و قیمت وب سایت رقیب.

 

امکان تایید درخواست بصورت دستی و اتوماتیک:

مدیران فروشگاه این امکان را دارند که یک درخواست را به صورت دستی تأیید کنند یا اینکه از طریق گزینه :تائید خودکار" در بخش تنظیمات افزونه امکان تایید شدن اتوماتیک درخواست کاربر فعال شود.

 

فعال شدن برای مهمانان:

مدیران فروشگاه این امکان دارند که قابلیت چک کردن قیمت را حتی برای کاربران مهمان هم فعال کنند.

 

فعال سازی برای هر فروشنده:

این افزونه امکان پشتیبانی کامل از امکان چند فروشندگی در ناپ کامرس را دارد. در این وضعیت درخواست‌ چک کردن قیمت هر کالایی برای فروشنده همان کالا ارسال خواهد شد، نه برای مدیران فروشگاه، که طبیعتا کار مدیران را بشدت کمتر و راحتتر خواهد کرد چرا که دیگر نیازی نیست مدیران فروشگاه نقش واسط را بازی کنند.


مشخصات فنی افزونه تضمین پایین ترین قیمت 

- امکان پشتیبانی و سازکاری کامل با ناپ کامرس های 4.0 , 4.1 و 4.20.

- قابلیت طراحی Responsive  یا پاسخگرا.

- امکان پشتیبانی و سازگاری کامل با قابلیت چند فروشندگی و چند فروشگاهی ناپ کامرس.

- قابلیت پشتیبانی از زبان‌ فارسی و تمام زبان هایی از راست به چپ می نویسند.

- امکان تغییر فایل‌های Razor.

- امکان بومی‌سازی افزونه بصورت کامل و امکان استفاده از هر زبانی.

- این افزونه بر روی تمامی مرورگرها تست شده است.

- قابلیت پشتیبانی از ابزارک‌ها (Widget).

- امکان استفاده از قالب دلخواه.

- نصب و مدیریت آسان افزونه از پنل مدیریت.

مشخصات محصولات
دسته بندی خرید، فروش و درگاه پرداخت
0.0 0
نظر خود را بنویسید بسته
*
*
  • بد
  • عالی
*
*
*
*