جستجو
تومان

افزونه تایید شماره تلفن همراه (Mobile Verification) برای ناپ کامرس

توسط این افزونه کاربر برای ثبت نام باید شماره همراه خود را تایید نمایید، برای اینکار باید کد تایید دریافتی را در وب سایت وارد نمایید تا ثبت نامش تایید شود.
قیمت قبل: 150,000 تومان
129,000 تومان

یکی از نیاز های بسیار اساسی و ضروری برای وب سایت های فروشگاهی این است که کاربران اطلاعات هویتی نظیر شماره تلفن همراه (Mobile) را به درستی درج نمایند تا با استفاده از آن اطلاعات بعدا بتواند با مشتری خود در ارتباط باشند.

 

متاسفانه در نسخه پایه ناپ کامرس (NopCommerce) این امکان وجود ندارد، یکی راه هایی که می توان این امکان را به ناپ کامرس (NopCommerce) افزود استفاده از افزونه ها می باشد، که از نظر هزینه نیز از سایر راه ها مقرون به صرفه تر هستند.

 

یکی از افزونه هایی که برای انجام این کار برای ناپ کامرس طراحی شده است افزونه تایید شماره تلفن همراه (Mobile Verification) برای ناپ کامرس می باشد، توسط این افزونه کاربر برای ثبت نام باید شماره همراه (Mobile) خود را تایید نمایید، برای اینکار باید کد تایید دریافتی را در وب سایت وارد نمایید تا ثبت نامش تایید شود.

 

بعد از نصب این افزونه و فعالسازی آن در فرم ثبت نام گزینه ای با نام کد فعال سازی اضافه می شود.

کاربر می بایست شماره تلفن همراه (Mobile) خود را در این فرم وارد نماید، بعد از درج کردن شماره تلفن همراه (Mobile)، کد فعال سازی برای کاربر توسط پیامک ارسال خواهد شد.

کاربر می بایست کد فعالسازی دریافتی از طریق پیامک را در فرم ثبت نام و در بخش کد فعال سازی وارد نمایید، تا ثبت نامش تایید شود.

مشخصات محصولات
دسته بندی

کاربردی

ابزار

0.0 0
نظر خود را بنویسید بسته
*
*
  • بد
  • عالی
*
*
*
*