جستجو
تومان

افزونه ایجاد و مدیریت صفحات پاپ‌آپ برای ناپ کامرس

توسط این افزونه می توان انواع صفحات پاپ آپ را ایجاد و ویرایش کرد و در صفحات مختلف وب سایت نمایش داد.
590,000 تومان

اطلاع‌رسانی و مطلع کردن کاربران در یک وب سایت از انواع تخفیف‌ها، شرایط، حراج‌ها،رویدادها و موارد مشابه دیگر از جمله مهم‌ترین فعالیت‌های یک فروشگاه اینترنتی است. طبیعتا اگر مشتریان یک وب سایت از شرایط خاص و اطلاعات دیگر با خبر نباشند، کارایی اعمال انواع شرایط، تخفیف ها، رویدادهاو حراج ها بسیار کاهش خواهد یافت و در نتیجه تعداد کاربران و فروش وب سایت کاهش می یابد.

 

مدیریت پاپ آپ ها


مدیران وب سایت ها همواره به دنبال بهترین روش‌های ممکن برای جلب نظر کاربران و اطلاع رسانی شرایط و کالاهای ویژه بوده‌اند. استفاده از پنجره‌های اطلاع‌رسانی سریع یا همان پاپ‌آپ‌ها (Popup) یکی از بهترین ابزارهای موجود به منظور چنین اطلاع‌رسانی‌هایی است. پنجره‌های اطلاع رسانی سریع (پاپ‌آپ) می‌توانند با ظاهری شیک و مناسب و در پیامی کوتاه در بدو ورود کاربران به صفحه ای مشخص، مشتری را از موارد مهم آگاه سازند.

 

ویرایش جزئیات پاپ آپ ها

 

افزونه ایجاد و مدیریت صفحات پاپ‌آپ برای ناپ کامرس، یکی از کامل‌ترین افزونه‌های ایجاد پاپ‌آپ برای وب سایت است. این افزونه مجموعه‌ای از امکانات، قابلیت ها و ابزارهای گوناگون را در اختیار مدیران فروشگاه قرار می‌دهد تا مدیران فروشگاه بتوانند پنجره‌های پاپ‌آپ خود را در هر صفحه از وب سایت با شکل و شمایل کاملا شخصی‌سازی شده و در شرایط گوناگون به نمایش درآورند.

 

صفحه تنظیمات افزونه

 

با استفاده از این افزونه مدیران فروشگاه می‌توانند پنجره‌های پاپ‌آپ، با متون و تصاویر دلخواه و همچنین ظاهری شخصی‌سازی شده را در صفحات مختلف وب سایتو تحت شرایط خاص مشخص شده را برای مشتریان خود به نمایش درآورند. به عنوان مثال، مدیر فروشگاه می‌تواند صفحه پاپ‌آپی را ایجاد کند که فقط در صفحه توضیحات کالاها به نمایش درآید که قیمت آنها بیشتر از مقدار مشخص شده توسط مدیر فروشگاه باشد و به مشتری اطلاع دهد که هزینه ارسال برای این کالا رایگان خواهد بود. در ادامه می توانید فهرستی از قابلیت‌ها و امکانات این افزونه را مشاهده نمایید:

 

نمونه پنجره پاپ آپ

 

امکانات افزونه ایجاد صفحات پاپ آپ برای ناپ کامرس:


- قابلیت ایجاد تعداد نامحدودی صفحه پاپ‌آپ برای صفحات مختلف وب سایت (مثلا نمایش در صفحه اصلی، تمام صفحات، صفحات بارگذاری فایل، صفحه ثبت نام در سایت، سبد خرید، صفحه تکمیل فرآیند خرید، صفحه نمایش جزئیات کالاها، صفحه دسته‌بندی‌ محصولات، صفحه تولیدکنندگان و صفحات شخصی).

- قابلیت نمایش عنوان و قرار دادن توضیحات و تصویر برای هر پاپ‌آپ بصورت جداگانه.

- قابلیت مشخص کردن اینکه صفحه پاپ‌آپ ایجاد شده فقط در کامپیوتر شخصی (PC) یا فقط در تلفن همراه یا در هر دو نمایش داده شود.

- قابلیت مشخص کردن اینکه صفحه پاپ آپ چند ثانیه بعد از بارگزاری صفحه نمایش داده شود و بعد از چند ثانیه مخفی شود.

- قابلیت فعال کردن نمایش پاپ‌آپ به مشتریان فقط برای یکبا.

- قابلیت طراحی هر پاپ آپ بصورت جداگانه با استفاده از کد های CSS.

- قابلیت نمایش یک صفحه پاپ‌آپ فقط در صفحه جزئیات یک کالاهای خاص.

- قابلیت نمایش صفحه پاپ‌آپ فقط در صفحات دسته‌بندی‌های مشخص شده.

- قابلیت نمایش صفحه پاپ‌آپ فقط در صفحه تولیدکنندگان خاص.

- قابلیت وضع قوانین برای شرایط خاص که پاپ آپ نمایش داده شود یا خیر.

- پشتیبانی از ناپ کامرس 4.20

مشخصات محصولات
دسته بندی تغییر ظاهر سایت
0.0 0
نظر خود را بنویسید بسته
*
*
  • بد
  • عالی
*
*
*
*