جستجو
تومان

افزونه افزایش سرعت و بهینه سازی ناپ کامرس

با استفاده از این افزونه سرعت لود شدن و انجام عملیات در ناپ کامرس افزایش می یابد.
قیمت قبل: 1,500,000 تومان
999,000 تومان
i h

وب سایت های که بر اساس ASP.net ساخته شده اند، معمولاً پروژه‌های سنگینی خواهد شد. این امر باعث می‌شود تا در صورتی که کالاهای موجود در وب سایت ها و پلتفرم‌هایی که بر اساس ناپ کامرس پیاده‌سازی شده‌اند افزایش پیدا کند، وب سایت با کاهش سرعت و کارایی همراه شود.


توسط این افزونه می توان سرعت و بهینگی وب سایت را افزایش داد.

پلتفرم ناپ کامرس از Entity Framework برای دریافت اطلاعات از پایگاه داده استفاده می‌کند. این سیستم برای برنامه‌نویسان این امکان را فراهم می کند که برای چندین نوع پایگاه داده (MSSQL، Oracle، MySQL) از یک کد استفاده کنند طبیعتا این امر برای برنامه‌نویسی بسیار عالی است. پلتفرم ناپ کامرس دستورات لینک را برای واکشی اطلاعات تولید می‌کند. Entity Framework این دستورات را به دستورات SQL (TSQL) تبدیل می‌کند. برای ساخت دستورات SQL از کدهای ساده، کارآمد استفاده از تکنولوژی Entity Framework مفید است اما برای دستورات پیچیده، دستورات غیر بهینه و کارآمد مفید نخواهد بود و کارایی را کاهش می دهد.

به عنوان مثال هرگاه بخواهیم اطلاعات را از بیش از 1 جدول و با تعداد ستون های زیاد واکشی کنیم، طبعتا دستوارت SQL تولید شده غیر بهینه خواهد بود.

 

 ناپ کامرس در حال حاضر برای لود هر صفحه برای قسمت‌های مختلف وب سایت، درخواستی جدا به پایگاه داده ارسال می‌کند که طبیعتا باعث کاهش کارایی وب سایت خواهد شد. این افزونه به جای ارسال تکی این درخواست ها همه آنها را در قالب یک درخواست به پایگاه داده ارسال می‌کند که این امر باعث افزایش چشمگیر سرعت خواهد شد.

تکنولوژی Entity Framework این دستورات را برای MSSQL Server می‌فرستد. MSSQL Server نیز این دستورات را دریافت می‌کند و بر اساس این دستورات کوئری های SQL را تولید خواهد کرد، تا با استفاده از این کوئری ها داده های مورد نیازاز جداول واکشی شوند. و همان طور که گفته شده اگر این دستورات سنگین باشند، MSSQL طبعتا امکان بهینه‌سازی دستورات را نخواهد داشت که این امر دو مشکل زیر را بوجود خواهد آورد:

- ساخت کوئری های SQL در Entity Framework

- دریافت اطلاعات در MSSQL Server

 

ویژگی های افزونه:

- جایگذین کردن مکانیسم‌های پیش‌فرض برای دریافت اطلاعات با پرس‌وجوهای ذخیره شده در پروسیژرهای (Store Procedures) پایگاه داده .

- اعمال تغییرات بر روی پلتفروم ناپ کامرس که باعث بهبود کارایی وکاهش زمان دریافت اطلاعات شده است.

- فیلتر کردن تمامی اطلاعات در سمت سرور.

- ارسال دسته ای درخواست ها به جای ارسال تکی آنها

- افزایش سرعت فروشگاه با استفاده از پایگاه داده MSSQL : طبعتا دیگر امکان استفاده از سایر پایگاه داده ها وجود نخواهد داشت.

- پشتیبانی از ناپ کامرس های 4.0 , 4.1 و 4.2

ذکر این نکته ضرور است که افزایش سرعت با میزان اطلاعات موجود در پایگاه داده رابطه مستقیم دارد و هر چه اطلاعات بیشتر شود افزایش کارایی بیشتر قابل لمس خواهد بود.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت طراح این افزونه مراجعه نمایید .

مشخصات محصولات
دسته بندی افزایش سرعت و کارایی
0.0 0
نظر خود را بنویسید بسته
*
*
  • بد
  • عالی
*
*
*
*